header

FREKVENTOVANÉ VÝRAZY

Naša činnosť

Nrokyašu firmu ZEMINA s.r.o; robí, v oblasti predaja zeminy, výnimočnou predovšetkým kvalita a komplexnosť služieb ponúkaných klientovi.

Našim klientom ponúkame bezplatné poradenstvo, bezplatnú obhliadku, následné zameranie pozemku a, samozrejme, pomoc kvalifikovaného personálu.

Vybranú zem Vám naložíme, odvezieme a bezpečne vyložíme. Podľa dohody, navozenú zeminu rozhrnieme a upravíme na pozemku. Samozrejmosťou je, že preberáme zodpovednosť za kvalitu zeme.


Predmetom podnikania firmy ZEMINA s.r.o; je predaj a preprava zeminy, zemné práce akéhokoľvek typu, rekultivácia záhrad, úprava pozemkov a tvaru, ich reliéfu, do finálneho stavu, pred záhradníckou činnosťou. Poskytujeme komplexné služby pre záhradníkov.
Zameriavame sa taktiež na prepravu sypkých a paletovaných materiálov, prepravu nadmerných nákladov, voľne nasypanej zeminy. Realizujeme prípravné práce pre stavby.
V neposlednom rade sa špecializujeme na realizáciu zelených striech, predaj okrasných a ovocných stromov, liečivých bylín, predaj starých tehál a drevených hranolov, vhodných na romantické prístrešky, krby a dlažby a predaj palivového dreva.

Realizujeme taktiež:

SUPER ODPADYZEMNÉ PRÁCE

Záhradnícka činnosť v nadštandardnej ponuke

Predstavuje úpravu a harmonizovanie toku energie vo Vašej záhrade v princípe Feng šuej, meranie a rušenie vplyvu geopatogénnych zón. Ďalej energetizovanie Vašej zeminy za pomoci pyramíd a bioenergie a predaj liečivej hliny.


Vedľajšia činnosť
Našou ďalšou špecializáciou je zariaďovanie interiérov pomocou širokej škály drevných materiálov akými sú: domáce, exotické a modifikované dýhy, veľkoplošný dyhovaný alebo lamino materiál.

Záhradnícka činnosť v našej nadštandardnej ponuke
Úprava a harmonizovanie toku energie vo vašej záhrade v princípe Feng šuej. Meranie a rušenie vplyvu geopatogénnych zón. Energetizovanie vašej zeminy za pomoci pyramíd a bioenergie. Predaj liečivej hliny.

Liečba hlinou
Hlina sa po tisícročia používa ako liečebný prostriedok. Obsahuje veľa minerálov, vitamínov, ale aj prirodzené antibiotiká. Vnútorné užívanie hlinky (musí byť kvalitná a prepraná) možno použiť pri bolestiach súvisiacich s poruchami hrubého čreva alebo pri hnačkách. Vonkajšie použitie hlinky je trojakého typu: Obklady: Sú vhodné najmä pri liečbe poúrazových opuchov, pri bolestiach kĺbov, vyvrtnutí, vytknutí a bodnutí hmyzom Kúpele: sú súčasťou detoxikačných terapii. Odporúčajú sa pri kožných problémoch, obezite, nespavosti, svalovej alebo nervovej únave. Kozmetická maska z hliny vyčistí a zjemní pleť .