Odvoz odpadu

odvoz odpaduPokiaľ sa Vám pri búracích či demolačných prácach pri rekonštrukcii bytu, stavaní domu alebo sťahovaní, či celoročnom upratovaní nahromadilo nemalé množstvo odpadu, pomôže s jeho likvidáciou. Ponúkame Vám služby s odvozom odpadu z domácnosti, alebo staveniska. Spoločnosť Zemina s.r.o. poskytuje komplexné služby spojené s likvidáciou odpadu.

Pomocou veľkoobjemných kontajnerov sa postaráme o odvoz zmiešaného odpadu, stavebného odpadu, starého nábytku, biologického odpadu . . . .

 

Naše služby spojené s odvozom odpadu môžete využiť buď samostatne, alebo v komabinácii pri využití ďalších naších služieb:

Na odvoz odpadu využívame naše vlastné automobily s nosnosťou až 16 ton. Takisto vieme poskytnúť služby pri zabezpečení nakládky na vozidlo, pričom využívame viaceré pasové a kolesové nakladače.

Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom ohľadom cenovej ponuky, ktorú zostavíme podľa Vašich požiadaviek, resp. sa vieme dohodnúť aj na obhliadke na našej vzorkovej predajni v Bratislave.