Predstavenie firmy

 

Stále hľadáme inovatívne riešenia v oblasti uľahčenia vašej práce a vášho života. Taktiež sa orientujeme na šetrenie času ohľadom nájdenie riešení na vaše požiadavky a priania, a to prostredníctvom konzultácií. Naša stránka vám poskytne kvalitné smerodajné informácie na realizáciu vašich projektov, ale aj na inšpiráciu.

Odborne vyškolený a kvalifikovaný personál vám poskytne, čo najviac relevantných informácií a vyjde vám ústrety pri akejkoľvek požiadavke, ktorú máte na srdci a ktorá vám uľahčí vaše podnikanie alebo plnenie vašich snov.

 

Naša firma a jej predstavenie

 

Naša spoločnosť ZEMINA s.r.o. datuje svoj vznik od roku… . Venujeme sa dovozu a predaju zeminy a následnému poskytnutiu komplexného servisu, ktorý zahŕňa terénne úpravy za použitia špeciálnej stavebnej mechaniky, ale aj klasické techniky. V našom portfóliu nájdete klasické a inovatívne riešenia.

Taktiež sa venujeme aj realizácii riešení v interiéroch, ktoré majú mať prirodzený drevený dekor. Ide napríklad o dyhy z domáceho alebo exotického prostredia. Našej ponuke sú aj materiály ako veľkoplošné dyhovanie alebo lamino materiál.

 

Vzťahy s verejnosťou

 

Vzťahy so stálymi alebo novými zákazníkmi na vzájomne obohacujú a sú pre nás obohacujúce, tak v oblasti vzťahovej ako aj pracovnej. Realizácia vašich prianí a snov nás posúva vpred, a teda pre obe strany poskytuje silu a kladie dôraz na úspech. Týmto by sme sa chceli poďakovať všetkým našim stálym zákazníkom a nových zákazníkov chceme podporiť v realizácii ich snov.

Tešíme sa na vašu návštevu a plodnú spoluprácu.

 

S úctou spoločnosť Zemina s.r.o.